HOME PODROBNÉ VYHLEDÁVÁNÍ CENÍK NÁKUPNÍ ŘÁD KONTAKT

SPORTOVNÍ VÝŽIVA STROJE A FITNESS DOPLŇKY OBLEČENÍ VÝROBCI


Translate to: | RSS | Sdílejte stránku | Zpětné ohlasy
 Uživatel:
 Heslo:
 
velkoobchod  fitness

  Pokud chcete aby vám byly
  zasílány novinky od XXSPORT,
  vyplňte zde váš
  e-mail:


fitness - sportovní výživa - doplňky
top produkty - sportovní výživa
výběr akce - sportovní výživa

V10 + ALC


V10 + ALC

(ilustrační obrázek)


Kombopack dvou TOP spalovačů které můžete mít! Využijte plně potenciál a spalujte tuky jako nikdy předtím!

Spaluj na maximum!
ALC – inovovaná forma běžného L-Carnitinu, vylepšená pro ještě lepší výsledky při spalování tělesného tuku. Podpora mozkové činnosti jako bonus.

Jednou z primárních rolí Acetyl L-Carnitinu (ALC) je přenos mastných kyselin z hlavních částí buněk – tzv. cytosol do buněčných pecí vyrábějících využitelnou energii – tzv. mitochondrií. Přestože L-Carnitin plní tuto roli také, ALC navíc poskytuje acetylové skupiny, které umožňují cyklické znovuvyužití Acetyl-Coenzymu A, klíčového meziproduktu metabolizmu. Tím je dosaženo snazšího transportu metabolické energie a vyšší mitochondriální aktivity.

Acetyl L-Carnitin dosáhne na části těla, kterých L-Carnitin prostě dosáhnout nemůže!


Přidání této acetylové skupiny navíc umožňuje Acetyl L-Carnitinu větší rozpustnost ve vodě, který se pak díky tomu nejen snadno rozptyluje po celé vnitřní stěně mitochondrií a do buněk cytosol, ale také snadněji prochází buněčnou membránou. Česky řečeno, Acetyl L-Carnitin dosáhne na části těla, kterých L-Carnitin prostě dosáhnout nemůže!

Určitě ještě oceníte, že kromě spalování ALC podporuje také Vaši mozkovou činnost. ALC se totiž podílí na výrobě tzv. neurotransmiteru acetylcholinu, klíčového přenašeče nervových vzruchů pro mozek. ALC je tak navíc výtečnou potravou pro Váš mozek a centrální nervový systém.

Složení:
Acetyl L-Carnitin, želatinová tobolka

Doporučené dávkování:
Užijte 2 kapsle denně, nejlépe 30 minut před fyzickým výkonem. V den volna užijte 2 kapsle ráno. Zapijte vodou.

Upozornění:
Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Uschovejte při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


Thermogenic Fat Burner V10 - nová generace termogenních spalovačů tuku - na trh přináší Best Body Nutrition

Unikátní termogenní směs pro maximální úbytek tělesného tuku!!!
Nová gnerace spalovačů tuku. Optimální vyvážená směs spojující efekt 10 vysoce účinných látek k maximálnímu efektu při redukci hmotnosti.

Thermogenic Fat Burner V10 - 10 nejúčinnějších látek pro spalování tělesného tuku a celkovou energizaci organismu
se postará o to, aby Vaše tělo bylo štíhlejší a neustále nabité energií! Každá jednotlivá složka má skvělý účinek. Best Body Nutrition se však výsledkem jednotlivých složek nespokojila a pečlivě prozkoumala vlastnosti těchto látek a jejich koncentraci upravila tak, aby vlastnost jedné složky navíc umocňovala účinek složek ostatních. Výsledkem je termogenní spalovač tuku nové generace umožňující dosažení neskutečných výsledků. Pro výrobek jsou použity suroviny nejvyšší kvality.

Energie skrytá ve V10:
V1 - Green Tea Extrakt
Listy zeleného čaje jsou používány již po tisíciletí k posílení celkové výkonnosti organismu. Podporuje metabolismus a spalování. Mají zklidňující efekt na centrální nervovou soustavu, čímž vyvažuje stimulační efekt kofeinu a umožňuje snižování hmotnosti bez nervozity. Extrakt zeleného čaje zpomaluje účinky trávicího enzymu amylázy, jehož příliš rychlá činnost může mít po jídle za důsledek rychlé ukládáni tuku do těla.

V2 - Bitter Orange
- zdroj synefrinu - výkonná náhrada ilegálního effedrinu. Základní účinky synefrinu jsou urychlení rychlosti metabolismu, zvýšení klidového výdeje kalorií, spalování tuků, podpora redukce nadváhy a energetizace organismu

V3 - Guarana extrakt
- stimulant obsažený v kávě, narozdíl od kávy však tato složka účinkuje po dobu 4-6hodin. Podporuje sportovní výkon, spalování tuku a snižuje pocit únavy.

V4 - Polyfenol - Extrakt z červeného vína
- brzdí stárnutí buněk, snižuje srážlivost krve, léčí záněty, patří k nejúčinnějším přírodním látkám působícím proti volným radikálům, podílí se na snižování hladiny LDL cholesterolu (tzv. špatný cholesterol).

V5 -Žen-šen extrakt - žen-šen je již po tisíciletí používaný jakožto silný a přirozený životabudič organismu. Složka pro stimulaci a posílení organismu. Kořen žen-šenu obsahuje vyvážený komplex látek pro povzbuzení vašeho těla i ducha. Doporučuje se užívat dlouhodobě!

V6 - Maca prášek
- kořen maca obsahuje mnoho hodnotných bílkovin, pozoruhodné množství aminokyselin, velké mnořsví železa, zinku, hořčíku, vápníku, nejdůleřitější minerální látky a téměř všechny vitamíny.

V7 - L-Tyrosin
- je přírodní aminokyselina, která funguje jako tréninkový booster v období diety. Zvýšený adrenalin při tréninku může vyvolávat pocit hladu, L-Tyrosin snižuje účinky tohoto působení.
L-Tyrosin aktivuje sekreci serotoninu (hormon štěstí), naplní Vás klidem a spokojeností aniž se budedte muset před spaním „nacpat“.
L-Tyrosin významně napomáhá udržet výkonnost, protože potlačuje psychickou únavu, ke které dochází při delším fyzickém výkonu. L-Tyrosin se spolupodílí na mechanismu spalování tuků jako sekundární spalovač.

V8 - Zázvorový extrakt
- podporuje prokrvení a produkci žlučových šťáv.

V9 - Zinek
- je velice důležitý aktivátor pro řadu enzymů, které ovlivňují metabolismus (látkovou přeměnu) v těle člověka. Hraje velice důležitou roli funkčního imunitního systému. Při nedostatku zinku dochází k poruchám vstřebávání z trávícího ústrojí.

V10 - Yohimbine prášek
- nejen zvyšuje sexuální apetit, ale rovněž pomáhá spalovat tukové zásoby na problematických místech jako jsou boky a hýždě. Yohimbin blokuje všechny tři alfa receptory, které jsou převážně soustředěny v horních částech stehen a spodních a šikmých hýždích.
Přispívá k stimulaci Alfa2 tukového receptoru.

Složení:
Extrakt zeleného čaje (120mg), Bitterorange extrakt - extrakt z pomerančové kůry - (120mg), Guarana extrakt (120mg), Želatina (kapsle), Polyfenol - extrakt z červeného vína (50mg), Žen-Šen extrakt (50mg), Maca prášek (50mg), L-Tyrosin (50mg), Zázvorový extrakt (45mg), gluconát zinečnatý, Yohimbin prášek (10mg), Vitamin E - Acetát, Vitamin B6, Vitamin B12.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g přípravku: ve 2kapslích (v denní dávce)**přípravku: %DDD*
Energetická hodnota 384 kJ/ 90 kcal 5 kJ/ 1 kcal
Bílkoviny 22 g 0,30 g
Sacharidy 0,6 g 0,01 g
Tuky 0 g 0 g

L-Tyrosin 6,5 g 50 mg
zinek 403 mg 3,1 mg 20,6%
vitamin E 442 mg 3,4 mg 34%
vitamin B6 104 mg 0,8 mg 40%
vitamin B12 130 μg 1 μg 100%
* DDD = doporučená denní dávka

Doporučené dávkování:
2x denně 1 kapsli před jídlem s velkým množstvím vody nebo jiné oblíbené nealkoholické tekutiny.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Balení:
100 kapslí


Varianty produktu:

V10 + ALC (Akční balíčky)

  Balení     Příchuť     MOC            

Omlouváme se, ale produkt V10 + ALC... se již nevyrábí.

 

 

Copyright © 2006-2020 Velkoobchod fitness - sportovní výživa 

V10 + ALC

| partner: Figures.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.